بازخورد درباره این کالا

ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode

از 0 رای
36ماه گارانتی آونگ
آماده ارسال

این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تومان۳۹۰,۰۰۰

1 در انبار

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
  • رابط‌ها:رابط فیبر
محصولات مشابه
کارت شبکه بیسیم مرکوسیس USB مدل MERCUSYS MW300UM
کارت شبکه بیسیم مرکوسیس USB مدل MERCUSYS MW300UM
تومان۱۹۲,۰۰۰
سوییچ 24 پورت تندا مدل TEF1024D
سوییچ 24 پورت تندا مدل TEF1024D
تومان۱,۰۹۵,۰۰۰
کارت شبکه PCI گیگابیت دی لینک مدل DGE-528T
کارت شبکه PCI گیگابیت دی لینک مدل DGE-528T
تومان۵۰۵,۰۰۰
آداپتور پی او ای شبکه تندا مدل PoE15F
آداپتور پی او ای شبکه تندا مدل PoE15F
تماس بگیرید
کارت شبکه مینی USB تندا مدل U3
کارت شبکه مینی USB تندا مدل U3
تماس بگیرید
سوییچ 5 پورت گیگابیت و دسکتاپ دی-لینک مدل DGS-105
سوییچ 5 پورت گیگابیت و دسکتاپ دی-لینک مدل DGS-105
تماس بگیرید
کارت شبکه بی‌سیم مرکوسیس MW150US
کارت شبکه بی‌سیم مرکوسیس MW150US
تومان۱۶۰,۰۰۰
مودم روتر +ADSL2 نتربیت مدل ND-4230N
مودم روتر +ADSL2 نتربیت مدل ND-4230N
تومان۵۹۰,۰۰۰
آنتن و دیش وایرلس میکروتیک mANT30 (MTAD-5G-30D3 )
آنتن و دیش وایرلس میکروتیک mANT30 (MTAD-5G-30D3 )
تماس بگیرید
توسعه دهنده شبکه بی‌سیم N300 تی پی-لینک مدل TL-WA850RE
توسعه دهنده شبکه بی‌سیم N300 تی پی-لینک مدل TL-WA850RE
تومان۹۲۰,۰۰۰
سوئیچ ۸ پورت داهوا مدل DH-PFS3010-8ET-96
سوئیچ ۸ پورت داهوا مدل DH-PFS3010-8ET-96
تماس بگیرید
سوئیچ کوچک 8 پورت خانگی S108
سوئیچ کوچک 8 پورت خانگی S108
تماس بگیرید
سوییچ 8 پورت SG108
سوییچ 8 پورت SG108
تماس بگیرید
کارت شبکه بی‌سیم مرکوسیس MW150US
کارت شبکه بی‌سیم مرکوسیس MW150US
تومان۱۴۳,۰۰۰
سوئیچ ۴ پورت داهوا مدل DH-PFS3006-4ET-60
سوئیچ ۴ پورت داهوا مدل DH-PFS3006-4ET-60
تماس بگیرید
سوییچ 5 پورت تندا مدل SG105
سوییچ 5 پورت تندا مدل SG105
تومان۴۸۹,۰۰۰
مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus تی پی-لینک مدل W8961N
مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus تی پی-لینک مدل W8961N
تومان۸۸۰,۰۰۰
سوئیچ تی پی لینک مدل TL-SG1016D Desktop Switch TP-Link 16-Port
سوئیچ تی پی لینک مدل TL-SG1016D Desktop Switch TP-Link 16-Port
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode

ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode

ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode ماژول شبکه های GBIC یا SFP به عنوان یک استاندارد برای برقراری ارتباطات رسانه ها،
داده ها و اطلاعاتی مثل کابل های مسی و فیبرهای نوری مورد استفاده قرار می گیرند
و SFP مخفف کلمات Small Form-Factor Pluggable است که تقریبا همان هدف و کاری را دنبال می کند
که GBIC به دنبال آن است. برای هر نوع از SFP Transceiver می توان طول موج و محل و حتی مسافت را نیز تعریف کرد.
ماژول فیبر Tenda MG100S امروزه تجهیزات زیادی با عنوان ماژول SFP یا Transceiver به بازار ارائه می شوند
تا بتوانند سیگنال را تقویت کنند. Transceiver همانطور که از نامش هم پیداست به دستگاهی گفته می شود
که برای Transmit کردن و Receive کردن سیگنال مورد استفاده قرار می گیرد.
شما در تجهیزات وایرلس هم چنین دستگاهی را ممکن است داشته باشید ،

تلفن های همراه ، رادیوهای دو طرفه و بسیاری دیگر از تجهیزات امروزی به این دستگاه در مکانیزم کاری خود برای تقویت سیگنال ها نیاز دارند.
ماژول فیبر تندا مدل Tenda MG100S بنابراین ما امروزه اگر می خواهیم داده ای را انتقال دهیم
بایستی از ماژول SFP استفاده کنیم. امروزه بهترین رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها مورد استفاده قرار می گیرد
فیبر نوری است که با استفاده از نور سیگنال را منتقل می کند. سرعت نور طبیعتا بسیار بسیار بیشتر از سرعت برق
و تجهیزات وایرلسی است که بصورت سنتی مورد استفاده قرار می گیرند ،
البته توجه کنید که در اصطلاح فنی ما به سیگنال در تجهیزات وایرلس امواج و در فیبر نوری پالس نوری می گوییم.
معروفترین ماژول هایی که امروزه در تجهیزات زیرساخت ارتباطی برای فیبر نوری
به عنوان Transceiver مورد استفاده قرار می گیرد ماژول های XFP و SFP هستند.

ویژگی های منحصر به فرد

با استفاده از این ماژول ها شما می توانید کیفیتی مطلوبی از ارتباطات شبکه و زیرساخت خود را تجربه کنید ،
علاوه بر این استفاده از این ماژول ها مقرون به صرفه نیز هست
برای تجهیز کردن یک شبکه کامپیوتری علاوه بر تجهیزات شبکه به سایر ابزارهای شبکه
نظیر کابل ها ، توسعه دهنده ها ،آنتن های تقویتی و … نیاز است .

مشخصات فنی ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode

    • مشخصات فنی.وزن

      50 گرم

  • مشخصات فنی.نرخ انتقال اطلاعات

    1.25Gbps

  • مشخصات فنی.رابط‌‌ها

    رابط فیبر

  • مشخصات فنی.استاندارد

    IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

  • مشخصات فنی.گواهینامه

    FCC, CE

  • مشخصات فنی.منبع تغذیه

    3.3 ولت

  • مشخصات فنی.سایر قابلیت‌ها و توضیحات

    حداکثر طول کابل: 10 کیلو متر, طول موج: 9/125, نرخ انتقال: 1.25Gbps, نوع درگاه: LC/UPC, نوع کابل: Single Mode Fiber

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید